Astroloji
Günlük Yorumlar

Astroloji, gezegen ve yıldızların insanların üzerindeki etkisini yorumlayan bir bilim dalıdır. İnsanoğlunun yazılı tarihinin başından beri var olan astroloji bilimlerin en eskisidir. Astroloji kader değildir, herşey insanın kendi elindedir. Astroloji dönemleri inceler, fırsat alanlarını, şanslı zamanları, doğum haritanızda sizi kısıtlayan, zorlayan alanları, gecikmeleri gösterir.

Koç
Bugün bir takım iletişim sorunları yaşayabilirsiniz. Konuşmalarınızı ileten kişiler eksik veya yanlış tarzda karşı tarafa aktarabilir. Bunun sonucunda konuşmalarınızı çarpıtan kişilerle problemler yaşayabilirsiniz. Gerginliklere dikkat!
Boğa
Yeni bir ticari girişim için harekete geçiyorsunuz. Netleştirdiğiniz konular önünüzü görmenizi sağlayacaktır. Doğru hamleler sizi daha büyük yatırımlara götürebilir. Yatırımlarınızda her zaman seçici olun.
İkizler
Eğitim hayatınız ya da işle ilgili bazı bağlantılarınızı atacağınız adımlarla ortaya çıkarabilirsiniz. Yakın çevrenizin desteği ve tecrübesinden yararlanmak bu süreçte sizi oldukça besleyecektir. Bu süreçte ne yaptığınızı ve hızınızı bilerek hareket etmenizde fayda var.
Yengeç
Güne ortaya çıkan gizli konularla başlıyorsunuz. Duyduklarınız sizi şaşırtırken aynı zamanda üzebilir. Her söylenilenden bu kadar etkilenmeyin. Arkadaş çevrenizi yeniden gözden geçirmek sizi daha iyimser kılabilir.
Aslan
Gruplar içerisinde sizlerden rahatsız olanlar olabilir. Tepkilerini açıkça göstermek isteyeceklerdir. Tüm bunları sakinliğiniz ve yönetme gücünüzle sonlandırabilir ve çevrenizi yeniden şekillendirebilirsiniz.
Başak
Çalışma ortamınızda sizlerle ilgili olumsuz görüş bildirmek isteyenler olabilir. Üstleriniz sizlerle görüşmek isteyecektir. Kendinizi ifade ederken net ve şeffaf olursanız üstlerinize haklılığınızı gösterebilirsiniz.
Terazi
Başarılarınız sosyal çevreniz tarafından konuşuluyor. Duruşunuzun ve çalışmalarınızın sadece dost kazandırmadığını, etrafınızda kötü niyetli kişilerin de peyda olabileceğini unutmayın. Bu sayede bulunmak istediğiniz çevre ve kuracağınız ilişkilere de yön verebilirsiniz.
Akrep
Çalışma alanınızda söz sahibi olmak isteyebilirsiniz. Fikirlerinizi hayata geçirmek için ön plana çıkabilirsiniz. Bunu yaparken bir rekabet ortamı oluşabileceği ihtimalini de göz önünde bulundurursanız, rekabeti daha iyi iş çıkarma fırsatına dönüştürebilir ve tartışmalara mahal vermemiş olursunuz.
Yay
Becerilerinizi somut hale getirmek için ideal bir gündesiniz. Yeni bir ticari sözleşmeye imza atabilirsiniz. Girişimleriniz neticesinde yeni insanlar ve çevreler hayatınıza dahil olabilir, seyahat planlarınızın temelini bu şekilde kurabilirsiniz.
Oğlak
Yeni bir iş görüşmesine davetlisiniz. Değişim isteğiniz gerçekleşmek üzere olabilir. İstekleriniz doğru bir biçimde ifade ederseniz karşı taraftan olumlu yanıt alabilirsiniz. Yönetme gücünüzü göstermenin tam zamanı!
Kova
Karşılaştığınız insanlar ve durumlara fazla eleştirel yaklaşabilirsiniz. Hoşunuza gitmeyen konularda sözlerinizi tartarak söylemelisiniz. Haklıyken haksız konuma düşmemek, kendinizi olumsuz bir durum içine sokmamak için bugünün kilit kelimesi sakin kalmanızdır.
Balık
Yalnızlığınızı büyütüyorsunuz. Kaçmak istediğiniz duygularınız bilinçaltınızı zorlayacak ve geçmişin perdelerini aralayacaksınız. Lütfen sığındığınız o bahanelerden uzaklaşın, ruhunuzu yeşertecek duygulara yönelin.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.